AMW w 23. Biegu o nóż komandosa
poniedziałek, 07 październik 2019 08:38

AMW w 23. Biegu o nóż komandosa

Reprezentacja AMW wzięła udział w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Crossie. Tradycyjnie w pierwszą sobotę października nieopodal Lublińca (woj. śląskie) odbył się już 23. Bieg o nóż komandosa. Na mecie 10 – kilometrowego biegu, podczas którego obowiązuje pełne służbowe umundurowanie, zameldowało się niemal 500 osób, w tym ponad 60 kobiet. Jak co roku Akademia Marynarki Wojennej wystawiła liczną reprezentację, której drugi rok z rzędu udało się zająć w mocno obsadzonej klasyfikacji drużynowej wysokie 10. miejsce na 80 sklasyfikowanych zespołów.

IMG 20191005 WA00001

W skład reprezentacji weszli: ppor. mar. Paweł Tusk, st. mat pchor. Hubert Kupis, st. mat pchor. Mikołaj Antkowiak, st. mar. pchor. Wojciech Mikołajczak i debiutujący w barwach uczelni: mar. pchor. Daniel Kamiński, mar. pchor. Karol Ważny, mar. pchor. Oliwia Tołłoczko oraz mar. pchor. Iga Siemionow. Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Dodatkowo informujemy o pierwszym w bieżącym roku akademickim treningu sekcji biegowej, który odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 1600 na Arenie Akademickiego Centrum Sportowego. Zapraszamy wszystkich chętnych do integracji i wspólnego budowania formy biegowej!

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia