środa, 19 grudzień 2018 10:14

MIKOŁAJE Z KUWEJTU

Podchorążowie z Kuwejtu postanowili zrobić mikołajkowy prezent dla dzieci z Placówki Wsparcia Rodziny i Dziecka w Gdyni. We wtorek 18 grudnia  studenci zagraniczni pojechali w odwiedziny do ośrodka pod dowództwem komandora Talala Alhammadiego,  oficera ds. nadzoru studentów zagranicznych z ramienia Ambasady Kuwejtu. Studentom towarzyszyła  Pani Dominika Brągoszewska z Biura Studiów Zagranicznych oraz dziekan Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego kmdr dr hab. inż. Waldemar Mironiuk, prof. AMW.

12 18 Swieta 015
Gości z Kuwejtu  przywitała kierownik Placówki wraz z dziećmi i opiekunami, po czym podopieczni przedstawili jasełka. Tak jak to bywa przy pierwszych spotkaniach tylko pierwsze minuty były nieśmiałe, ale gdy tylko nastąpiło składanie świątecznych życzeń zrobiła się bardzo ciepła, domowa atmosfera. Podchorążowie z Kuwejtu przygotowywali się do tej wizyty już od kilku tygodni. Każde z  40 dzieci będących pod opieką Placówki otrzymało prezent. Najprzyjemniejszą rzeczą było rozpakowywanie upominków, dzieci nie kryły łez wzruszenia, a radości nie było końca.

Na koniec okazało się, że zostały jeszcze prezenty, a wszyscy już otrzymali. Jakie było zdziwienie dzieci i opiekunów, jak podchorążowie powiedzieli, iż są to prezenty dla całej Placówki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia