fbpx
poniedziałek, 15 05 2023 10:17

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Koła Naukowego Bezpieczeństwa Morskiego

Napisał

11 maja 2023 roku w Bibliotece Głównej Akademii Marynarki Wojennej odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa

„Dysfunkcje i wyzwania bezpieczeństwa narodowego. Problemy w zglobalizowanym środowisku międzynarodowym”. 

Organizatorem wydarzenia było Koło Naukowe Bezpieczeństwa Morskiego przy Wydziale Dowodzenia i Operacji Morskich.

 

 

Podczas konferencji mieliśmy okazję gościć wybitnych prelegentów, którzy podzielili się wiedzą i spostrzeżeniami na temat wielowymiarowego zakresu bezpieczeństwa. Uczestnicy wnieśli unikalną perspektywę, a ich wnioski były inspiracją do dalszych dyskusji. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia, prezentując wartościowe prelekcje i pogłębione analizy poprzez sesję posterową.

 

Ważną częścią Konferencji było również uczczenie 15. rocznicy istnienia Koła Naukowego Bezpieczeństwa Morskiego. Przez te lata Koło Naukowe stało się kluczowym elementem akademickiego życia i znacząco przyczyniło się do rozwoju badań naukowych w naszej instytucji. Jesteśmy dumni z sukcesów, które udało się nam osiągnąć przez ten czas i cieszymy się na kolejne lata działalności Koła Naukowego. Cytując Alberta Einsteina: "Nauka to nie tyle wiedza, ile sposób myślenia". Konferencja była doskonałym przykładem tego, jak nauka stwarza warunki, aby społeczeństwo świadomie mogło zapoznawać się z wynikami najnowszych osiągnięć.

KNBM przy WDiOM

 

Fot. Organizator

Galeria, K.Miłosz: https://www.amw.gdynia.pl/index.php/o-nas/fotoaktualnosci/item/4796-ogolnopolska-konferencja-naukowa-wdiom-11-05-2023

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia