fbpx
wtorek, 20 12 2022 10:19

Porozumienie o współpracy pomiędzy Klubem Arka Gdynia a Akademią Marynarki Wojennej

Napisał

19 grudnia br. zostało podpisane przez Rektora-Komendanta kontradmirała prof. dr hab. Tomasza Szubrychta oraz Prezesa Klubu Arka Gdynia S.A. Pana Michała Kołakowskiego "Porozumienie o współpracy pomiędzy Klubem Arka Gdynia S.A. a Akademią Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni".

 

Celem porozumienia jest podjęcie współpracy i rozwoju kontaktów pomiędzy Klubem Arka Gdynia a AMW w zakresie promocji, sportu, nauki i szkolenia. Współpraca będzie obejmować zarówno wspólne inicjatywy, jak i odrębne działania dla poszczególnych stron, w tym promocji w środowisku lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Innym ważnym aspektem będzie współpraca przy wspólnym organizowaniu konferencji, szkoleń i imprez sportowych, w tym meczy sparingowych i okazjonalnych z udziałem prowadzonych drużyn piłki nożnej. Jednocześnie porozumienie stwarza warunki do łączenia wyczynowego uprawiania sportu i szkolenia piłkarskiego w klubie i sekcji oraz kształcenia na uczelni zawodnikom Klubu - studentom AMW. Ponadto Klub deklaruje współpracę szkoleniową dla studentów w zakresie organizacji i zabezpieczenia imprez masowych oraz zarządzania kryzysowego przy imprezach masowych, w tym wolontariat, bezpłatne praktyki zawodowe m.in. w obszarach bezpieczeństwa, zarządzania kapitałem ludzkim.

 

 

 

Galeria, fot. S.Wrzosek https://www.amw.gdynia.pl/index.php/o-nas/fotoaktualnosci/item/4634-porozumienie-z-arka-gdynia-s-a-19-12-2022

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia