NKN Forum - Debata Kształcenie
wtorek, 14 maj 2019 21:43

NKN Forum - Debata Kształcenie

Miło nam poinformować iż kolejna debata w ramach Narodowego Kongresu Nauki FORUM odbędzie się w murach naszej Akademii Marynarki Wojennej. Wydarzenie to odbędzie się 20 maja 2019 r. i poświęcone zostanie kształceniu na poziomie wyższym. Rozpoczęcie przewidziane jest na godz. 9.30, a poruszone zostaną dwa tematy.

Pierwszym jest proces kształcenia. W tym aspekcie planowane jest  poruszenie kwestii takich jak: wpływ nowej ustawy na kształcenie, organizacja kształcenia w uczelniach, dostosowanie programów studiów do nowych regulacji prawnych oraz nowoczesnych metod kształcenia. 

Drugim jest dbałość o jakość kształcenia. Na tym polu istotne będzie zaprezentowanie doświadczeń i wyzwań z perspektywy uczelni oraz prezentacja i omówienie roli Polskiej Komisji Akredytacyjnej w procesie oceny programowej i oceny kompleksowej.

Więcej informacji można znaleźć na www.nkn.gov.pl

Akredytacji na udział mediów udziela

kmdr por. Wojciech Mundt, rzecznik prasowy AMW

Redakcje proszone są o przesłanie danych: imię i nazwisko, nr leg. prasowej lub dowodu osobistego, nazwa redakcji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w nieprzekraczalnym terminie do 17.05.2019 r. do g. 14.00.

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia