ZAPROSZENIE NA MECZ PIŁKI NOŻNEJ
piątek, 30 listopad 2018 13:44

ZAPROSZENIE NA MECZ PIŁKI NOŻNEJ

Fregata Typu 23 Brytyjskiej Królewskiej Marynarki Wojennej, HMS Westminster (F237), weszła w piątek, 30 listopada, do portu w Gdyni. Jednostka zacumowała przy Nabrzeżu Francuskim. Wizyta okrętu ma charakter roboczy. 

W poniedziałek, 3 grudnia, marynarze z HMS Westminister rozegrają mecz piłki nożnej z reprezentacją Marynarki Wojennej. Mecz towarzyski rozpocznie się o godz. 15:30 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni (ul. Kazimierza Górskiego 10).

Fregata HMS Westminster zostanie udostępniona zwiedzającym w niedzielę, 2 grudnia br. w godzinach 13.00 - 16.00 (Nabrzeże Francuskie obok Muzeum Emigracji). Wejście do portu będzie możliwe przez bramę nr 12, która znajduje się w pobliżu budynku usytuowanego pod adresem ul. Polska 1, 81-001 Gdynia.

Zwiedzanie jest bezpłatne. Można będzie wejść na okręt, zwiedzić górny pokład, porozmawiać z członkami załogi, a także zapoznać się z niektórymi urządzeniami wykorzystywanymi na okręcie Royal Navy. Podczas zwiedzania dopuszczana jest możliwość robienia zdjęć.

Warunkiem wstępu jest udzielenie zgody na przeszukanie bagażu – dlatego najlepiej unikać wnoszenia go na pokład. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj obuwia – zalecamy obuwie nie ślizgające się, na płaskim obcasie.

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia