niedziela, 11 listopad 2018 13:38

ZAPRASZAMY NA GDYŃSKĄ PARADĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Stało się tradycją, że corocznie 11 listopada Akademia Marynarki Wojennej bierze udział w obchodach Święta Niepodległości. Jak w latach ubiegłych, zapraszamy całą społeczność akademicką – kadrę, pracowników i studentów wraz z rodzinami – do aktywnego udziału w Paradzie Niepodległości, która odbędzie się w niedzielę 11 listopada 2018 r. w Gdyni.

Mając nadzieję na Państwa liczny udział wzorem lat ubiegłych, przekazujemy Państwu serdeczne zaproszenie do aktywnego włączenia się w uroczyste obchody Święta Niepodległości, a w szczególności do uczestnictwa kadry, pracowników cywilnych i studentów w Gdyńskiej Paradzie Niepodległości. Zbiórka do Parady Niepodległości z udziałem kompanii historycznej, pododdziałów kadry i podchorążych AMW nastąpi o godz. 11.15 przy Placu Gdynian Wysiedlonych. Trasa powiedzie historyczną ul. 10 Lutego do skweru Kościuszki, gdzie pod pomnikiem Polski Morskiej odbędą się oficjalne uroczystości z udziałem władz miasta, delegacji Marynarki Wojennej oraz organizacji społecznych.

Gdyńskie Urodziny Niepodległej - program

Dzień wcześniej, w sobotę, w godz. 13.00-16.30 na molo Południowym odbędzie się Piknik Wojskowy Służymy Niepodległej. W programie: pokaz sprzętu wojskowego, występ Orkiestry Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej, zwiedzanie okrętów.

 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia