UNIWERSYTET MŁODEGO ODKRYWCY - PRZEDŁUŻONA REKRUTACJA
środa, 05 wrzesień 2018 15:04

UNIWERSYTET MŁODEGO ODKRYWCY - PRZEDŁUŻONA REKRUTACJA

Serdecznie zapraszamy młodzież i ich rodziców (na specjalne warsztaty) do udziału w projekcie Uniwersytet Młodego Odkrywcy. Zostało kilka wolnych miejsc w związku z tym przedłużamy rekrutację tylko dla  jednej grupy wiekowej 13-15 lat do dnia 23.09.2018 r. Formularze zgłoszeniowe oraz opis zajęć znajdują się na stronie: www.wnhis.amw.gdynia.pl/index.php/wydzial/aktualnosci/. Wypełnione formularze proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy!

Zajęcia są bardzo ciekawe, pozwalają poszerzyć wiedzę zdobytą w szkole, poćwiczyć na symulatorach, obejrzeć film w planetarium, porozmawiać w języku angielskim, odkryć swoją kreatywność, sprawdzić predyspozycje zawodowe i dobrze się bawić! Pamiętajcie, że u nas nie ma sprawdzianów, kartkówek i prac domowych. Nie wolno siedzieć cicho i się nudzić! zajęcia odbywają się w wybrane soboty. Wygląda na to, że trwają długo, ale zapewniamy, że to miło i mądrze spędzony czas w towarzystwie fantastycznych młodych ludzi i towarzyszącej im kadrze. Czas przerywany wspólnymi posiłkami, grami i dyskusjami. Koniecznie do nas dołączcie i już teraz zostańcie studentem AMW!

Wykłady i warsztaty  dla grupy wiekowej: 13–15 lat w wybrane soboty w godz. 9.00 – 16.00. W tym czasie prowadzone są także warsztaty dla rodziców i opiekunów. Chętnych do udziału w projekcie, zapraszamy do wypełniania formularzy zgłoszeniowych. Zgłoszenia dzieci i rodziców prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

fb1tw1yt1in1

PUBLIKUJ WYDARZENIA RAZEM Z NAMI

#amwgdynia