Dyżury Prezydium Samorządu Studentów są okazją do bezpośredniego spotkania i rozmowy ze studentami. W ich trakcie można przyjść osobiście, aby zgłosić problem, zadać pytanie lub przedstawić swój pomysł dotyczący funkcjonowania uczelni. Celem dyżurów jest ułatwienie kontaktu oraz szybkie reagowanie na sprawy ważne dla społeczności akademickiej. Zachęcamy wszystkich studentów do korzystania z tej formy kontaktu.
Dyżury odbywać się będą na 4 i 5 h lekcyjnej w sali 25/365 w dniach:
- Marzec :12.03, 25.03
- Kwiecień: 09.04, 23.04
- Maj: 07.05, 21.05
- Czerwiec 11.06



