Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter

REKRUTACJA DODATKOWA NA STUDIA CYWILNE

Rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne I i II stopnia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2017/2018. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej. Trwa również rekrutacja na studia niestacjonarne i podyplomowe, do wyboru kilkanaście kierunków!
2017-07-19 11:38:40

ORP CZERNICKI POWRÓCIŁ Z POCHODCHORĄŻYMI DO PORTU W ŚWINOUJŚCIU

ORP „Kontradmirał X. Czernicki” powrócił do macierzystego Portu Wojennego w Świnoujściu. W misji polskiego okrętu w Stałym Zespole Sił Obrony Przeciwminowej NATO Grupa 2 (SNMCMG2) pierwszy raz w historii brali udział podchorążowie z Akademii Marynarki Wojennej. W uroczystości przywitania okrętu udział wziął minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz.
2017-07-12 15:30:13

NABÓR NA STUDIA CYWILNE

Akademia Marynarki Wojennej prowadzi nabór na studia cywilne, stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia. Wszystkich maturzystów zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2017/2018.
2017-07-11 12:15:31

POŻEGNANIE Z UCZELNIĄ

W piątek 30 czerwca, podczas uroczystego apelu, odbyło się pożegnanie prorektora do spraw wojskowych kmdr. dr. inż. Mariusza Mięsikowskiego oraz Pani Alicji Łyko. Podziękowania za prawie 35 letnią służbę złożyli: obecny rektor - komendant Akademii Marynarki Wojennej kmdr prof. dr hab. Tomasz Szubrycht oraz były rektor - komendant kontradmirał rez. dr inż. Czesław Dyrcz, podkreślając zasługi, umiejętności i wkład odchodzącego prorektora w dorobek Akademii Marynarki Wojennej. Natomiast Pani Alicji Łyko odchodzącej na emeryturę Rektor – Komendant podziękował za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz uczelni, a zwłaszcza za pamięć o byłych już pracownikach AMW.
2017-06-30 16:56:05

PRAKTYKA ŻEGLARSKA

W czerwcu, podchorążowie I roku studiów odbyli praktykę żeglarską w Akademickim Ośrodku Szkoleniowym w Czernicy. Szkolenie żeglarskie jest częścią praktyk marynarskich, podczas którego poznają tajniki sztuki żeglarskiej. Tegoroczna praktyka, dla pierwszej części podchorążych, cieszyła się bardzo dobrymi warunkami atmosferycznymi. Sprzyjający wiatr umożliwił codzienną żeglugę na jachtach. Koniec praktyki uwieńczył egzamin na patent żeglarza jachtowego oraz regaty w silno-wiatrowych warunkach.
2017-06-30 08:01:52
Wszelkie prawa zastrzeżone 275 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl