Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter YouTube
1 - 2 - 3 - 4  z  4

TRIDUUM PASCHALNE I WIELKANOC AD 2017

Ks. kmdr Zbigniew Rećko, proboszcz parafii Garnizonowej MW RP w Gdyni, serdecznie zaprasza kadrę zawodową, podchorążych, studentów oraz pracowników cywilnych na wydarzenia duszpasterskie związane z Triduum Paschalnym oraz obchodami Wielkanocy.
2017-04-07 10:10:47

UNIWERSYTET MŁODEGO ODKRYWCY AMW

W sobotę, 4 marca w Akademii Marynarki Wojennej ruszył Uniwersytet Młodego Odkrywcy AMW. Jest to projekt przeznaczony dla najmłodszych studentów dwóch grup wiekowych: klas 0-III - Mali odkrywcy wielkich głębin morskich oraz klas IV-VI - Młodzi badacze tajemnic Morza Bałtyckiego. Nadrzędnym celem projektu jest promocja nauki, edukacja regionalna związana z Morzem Bałtyckim, Marynarką Wojenną RP oraz edukacją ekologiczną.
2017-04-07 08:05:51

81. OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA AKADEMICKA NA JASNĄ GÓRĘ

Już po raz 81. przedstawiciele świata akademickiego pojawią się na Jasnej Górze, aby zawierzyć swoje życie Matce Bożej. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 21 do 23 kwietnia 2017 roku. Tradycyjnie rozpocznie się w piątek drogą krzyżową i zakończy niedzielną Mszą Święta w jasnogórskiej bazylice. W ciągu trzech dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w konferencjach dla mężczyzn i kobiet, wykładach oraz oczywiście we wspólnej modlitwie przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Do udziału zaproszeni są zarówno studenci, pracownicy nauki jak i absolwenci.
2017-04-05 14:33:34

ZAPRASZAMY NA WYKŁAD

W czwartek, 6 kwietnia o godz. 13.20 w Audytorium A Biblioteki Głównej im. Lecha Kaczyńskiego odbędzie się wykład polskiego duchownego muzułmańskiego Tomasza Miśkiewicza (muftiego Muzułmańskiego Związku Religijnego w Rzeczypospolitej Polskiej) nt. „Historia Tatarów i muzułmanów w Polsce”. Serdecznie zapraszamy.
2017-04-05 09:14:22

SPOTKANIE ZE STOWARZYSZENIEM „POJEDNANIE”

W dniu 03. 04. 2017 r. w Akademii Marynarki Wojennej odbyło się spotkanie rektora-komendanta AMW kmdr. prof. dr. hab. Tomasza Szubrychta i dowódcy Centrum Operacji Morskich – dowódcy Komponentu Morskiego -wiceadm. dr. Stanisława Zarychty z grupą osób skupioną wokół działań Stowarzyszenia „Pojednanie”. Tematem spotkania była inicjatywa Stowarzyszenia na rzecz powrotu do Polski lufy z polskiej armaty, która służyła obrońcom Westerplatte w 1939 r., a która została przewieziona na pokładzie pancernika „Schleswig-Holstein” do Niemiec i jako trofeum wojenne ozdabiała ówczesną Kriegsmarineschule w Műrwik.
2017-04-05 07:47:37

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne nagrodziło studentkę WDiOM

W dniu 22.03.2017 r. w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Gdańsku odbyła się uroczystość finałowa XX edycji Konkursu Prac Magisterskich oraz XIII edycji Konkursu Prac Licencjackich. W Konkursie Prac Licencjackich wyróżnienie zdobyła studentka Natalia Latocha za pracę pt. „Istota korupcji oraz metody walki z tym zjawiskiem w Polsce i na świecie”, napisaną pod kierunkiem pana dr. Piotra Lizakowskiego na Wydziale Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej. Pani Natalia Latocha jest aktualnie studentką pierwszego roku studiów II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Praca stanowiła zwieńczenie trzech lat studiów I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe.
2017-04-04 09:17:19

POŻEGNANIE Z AKADEMIĄ MARYNARKI WOJENNEJ

W piątek 31 marca, w Sali Tradycji Akademii Marynarki Wojennej pożegnaliśmy dwóch bardzo zasłużonych oficerów nie tylko dla uczelni, ale dla całej Marynarki Wojennej RP: adm. floty Ryszarda Łukasika oraz wiceadmirała Henryka Sołkiewicz. Przez ostatnie 10 lat przekazywali swoją wiedzę i doświadczenie studentom, podchorążym, a przede wszystkim kolejnym pokoleniom oficerów. Uroczystego pożegnania dokonał rektor-komendant AMW kmdr prof. dr hab. Tomasz Szubrycht w towarzystwie władz uczelni oraz przedstawicieli społeczności akademickiej.
2017-04-04 07:43:38
Wszelkie prawa zastrzeżone 2017 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl