Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter YouTube
1 - 2  z  2

REKRUTACJA DODATKOWA NA STUDIA CYWILNE

Rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne I i II stopnia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2017/2018. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej. Trwa również rekrutacja na studia niestacjonarne i podyplomowe, do wyboru kilkanaście kierunków!
2017-09-05 10:35:35

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ

Uniwersytet Trzeciego Wieku działa w Akademii Marynarki Wojennej od 2012 r. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się na rok akademicki 2017/2018. Rekrutacja trwa. Celem jego działalności jest krzewienie i przekazywanie wiedzy na temat historii Marynarki Wojennej, tradycji marynarskich a także działalności i osiągnięć AMW. Jest to jedyny Uniwersytet Trzeciego Wieku w Polsce skupiający się na tematyce morskiej i wojskowej. Poza wykładami uczestnicy zapoznają się z laboratoriami i symulatorami będącymi w posiadaniu AMW organizowane są wizyty w 3 Flotylli Okrętów, Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni, Narodowym Muzeum Morskim, czy Muzeum Obrony Wybrzeża.
2017-09-05 10:34:21

NOWI OFICEROWIE MARYNARKI WOJENNEJ

W piątek, 1 września, na pokładzie historycznego niszczyciela ORP „Błyskawica” odbyła się uroczysta promocja na pierwszy stopień oficerski. Aktu mianowania dokonał szef Sztabu Generalnego WP gen. broni Leszek Surawski. Obecnością swą uroczystość zaszczycił minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz oraz szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch, który dokonał uroczystego wręczenia nagrody Prezydenta RP – honorowej broni białej - Pałasza Honorowego Marynarki Wojennej. Promowanych zostało 22 absolwentów Akademii Marynarki Wojennej. Zgodnie z ceremoniałem, jako pierwszy, oficerskie szlify otrzymał prymus bosman podchorąży Dawid Richert.
2017-09-01 07:08:35
Wszelkie prawa zastrzeżone 2017 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl