Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter YouTube
1 - 2 - 3  z  3

WIZYTA PODSEKRETARZA STANU W MON PROF. DR. HAB. WOJCIECHA FAŁKOWSKIEGO

W środę 18 stycznia, z wizytą w Akademii Marynarki Wojennej przebywał podsekretarz stanu w MON prof. dr hab. Wojciech Fałkowski, który w ministerstwie nadzoruje działalność uczelni wojskowych. Była to pierwsza wizyta wiceministra w AMW. Podczas pobytu zapoznał się z bazą naukowo-dydaktyczną oraz spotkał się z kadrą kierowniczą uczelni. Podsekretarzowi towarzyszyli przedstawiciele Departamentu Nauki i Szkolnictwa Wojskowego MON.
2017-01-19 09:24:40

PIKNIK WOJSKOWY

W sobotę 14 stycznia, w Gdyni odbył się Wojewódzki Piknik Wojskowy Bezpieczna Polska z okazji inauguracji stacjonowania wojsk sojuszniczych w Polsce. Można było zapoznać się ze sprzętem wojskowym i indywidualnym wyposażeniem żołnierzy Rodzajów Sił Zbrojnych. Wśród atrakcji były także przeloty śmigłowców i samolotów, występy Orkiestry Reprezentacyjnej MW oraz Kompanii Reprezentacyjnej MW. Wszystko zakończył pokaz sztucznych ogni. Akademia Marynarki Wojennej była reprezentowana przez prorektora ds. wojskowych kmdr. dr inż. Mariusza Mięsikowskiego, który brał udział wraz z podchorążymi polskimi i zagranicznymi.
2017-01-18 09:39:29

AMW PODAROWAŁA PAMIĄTKOWE PRZEDMIOTY NA AUKCJE WOŚP

Dziś, 13 stycznia, wystartowały aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na które Akademia Marynarki Wojennej podarowała pamiątkowe przedmioty. Wylicytować można haftowany obraz podarowany uczelni przez Komendanta Akademii Marynarki Wojennej Socjalistycznej Republiki Wietnamu, zestaw pamiątkowych medali Sił Zbrojnych Tajwanu oraz pióro wieczne Senator President. Aukcje potrwają do 27 stycznia.
2017-01-13 19:47:47

ZAPROSZENIE NA PIKNIK WOJSKOWY

Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich oraz Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego ppłk Andrzej Płocha zapraszają na Wojewódzki Piknik Wojskowy „Bezpieczna Polska”. Wydarzenie organizowane jest z okazji inauguracji stacjonowania wojsk sojuszniczych w Polsce. Piknik odbędzie się przy współpracy Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka w dniu 14 stycznia 2017 r. na Skwerze Kościuszki w Gdyni w godz. 12.00 – 17.00.Serdecznie zapraszamy.
2017-01-13 12:36:52

STUDENCI AMW U „MORSKICH RAKIETOWCÓW”

Studenci Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz podchorążowie Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego w dniu 11.01.2017 r. w ramach realizowanych studiów akademickich odwiedzili Morską Jednostkę Rakietową 3. Flotylli Okrętów. Podróż studyjna do „morskich rakietowców” była doskonałą okazją do poznania organizacji, możliwości taktyczno-technicznych uzbrojenia, działalności szkoleniowej i życia codziennego najnowocześniejszej jednostki Marynarki Wojennej RP.
2017-01-12 07:56:33

KONKURS ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI

Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu, organizuje w dniu 02.03. 2017 r. konkurs na temat wiedzy o Żołnierzach Niezłomnych oraz konferencję studencką o powyższej tematyce. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Obrony Narodowej. Intencją organizatorów jest, aby zarówno konkurs jak i konferencja obejmowały swoim zasięgiem wszystkie uczelnie wojskowe oraz jak największą liczbę uczelni cywilnych. Zapraszamy do udziału w konkursie podchorążych oraz studentów cywilnych AMW.
2017-01-11 13:52:59

PROJEKT ROZWOJU KOMPETENCJI NA WNHiS

Na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej rusza projekt rozwoju kompetencji dla 40 studentów II i III roku studiów kierunku Wojsko w systemie służb publicznych. Realizowany jest on przez zespół projektowy w składzie: Gracjana Dutkiewicz, Anna Mielnicka, Karolina Szydywar-Grabowska, Janetta Charuta-Kojkoł. Głównym jego celem jest wzmocnienie waszych kompetencji zawodowych, komunikacyjnych i analitycznych, na rozwój których udało się zdobyć finansowanie ze środków UE w kwocie 619 648,00 zł.
2017-01-10 11:41:13
Wszelkie prawa zastrzeżone 2017 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl