Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter

WYNIKI POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO w AMW, WCIELENIE NA STUDIA

WAŻNE INFORMACJE 
W przypadku uprzedniego złożenia kopii lub odpisu następujących dokumentów:
- świadectwo dojrzałości,
- odpis skrócony aktu urodzenia,
- zaświadczenie o niekaralności z KRK,
- świadectwo ukończenia szkoły średniej,
oryginały tych dokumentów należy dostarczyć do AMW w terminie 14 dni od otrzymania zaświadczenia o zakwalifikowaniu na studia wojskowe. Dokumenty należy dostarczać do dziekanatów właściwych wydziałów.

W przypadku nadania dokumentów pocztą należy dopisać "studia wojskowe" oraz nazwę właściwego wydziału na które kandydat został przyjęty.

Ponadto prosimy dostarczyć w dniu wcielenia na studia kartę szczepień lub jej kserokopię.

Oryginał zaświadczenia o przyjęciu na studia zostanie dostarczony pocztą na adres korespondencyjny. 
Wcielenie na studia w charakterze kandydata na żołnierza zawodowego nastąpi 3 sierpnia 2017 r. o godz. 08.00.

Miejsce stawiennictwa:
Akademia Marynarki Wojennej 
ul. Śmidowicza 69, Gdynia
Kontakt telefoniczny: 261 262 519, 261 262 590, 261 262 710.

UWAGA!
1. W przypadku rezygnacji osoby znajdującej się na liście przyjętych na dany kierunek, kolejnej osobie znajdującej się na liście rezerwowej (zamieszczonej poniżej) telefonicznie zaproponuje się zajęcie wakującego miejsca, co łączy się z koniecznością dostarczenia ww. oryginałów dokumentów.
2. Odbiór dokumentów osób, które przystąpiły do postępowania rekrutacyjnego i nie zostały zakwalifikowane możliwy jest w dziekanatach właściwych wydziałów (WNiUO tel. 261 262 794, 261 262 752; WM-E tel. 261 262 648, 261 262 235; WDiOM tel. 261 262 798, 261 262 955).
 



OSOBY PRZYJĘTE NA KIERUNEK NAWIGACJA

  1. ADRIANEK Janusz
  2. BUDNIK Karolina
  3. CZUBACKI Maciej
  4. FISZER Paulina
  5. FRANCZYK Karolina
  6. GIL Mateusz
  7. GRABOWSKI Kacper
  8. JANKOWSKI Hubert
  9. KOWALCZYK Dominik
  10. KOWALIK Tomasz
  11. KRUPA Aleksandra
  12. MASIAK Piotr
  13. MRUGAŁA Miłosz
  14. MUZA Tomasz
  15. OLAK Bartosz
  16. OLSZEWSKI Paweł
  17. PANKOWSKI Igor
  18. PIETRUSZEWSKA Martyna
  19. RESZCZYŃSKA Zuzanna
  20. SAPIEJKA Maciej
  21. SEWERYN Paula
  22. TRZECIAK Daniel
  23. WĘSIERSKI Krzysztof
  24. ZAJĄCZKOWSKI Dawid
  25. ZALESKI Jakub
  26. ZARĘBSKI Patryk
  27. ZUBRZYCKA Monika
  28. ŻUCHOWSKI Szymon


OSOBY PRZYJĘTE NA KIERUNEK INFORMATYKA

  1. CHAMERA Manuela
  2. CYMANN Maciej
  3. GRODOWSKI Bartłomiej
  4. GRUSZOWSKI Kamil
  5. JANCZAK Bartosz
  6. KRUPA Szymon
  7. LEWANDOWSKI Jarosław
  8. ŁAZUCHIEWICZ Rafał
  9. MARKIEWICZ Oskar
  10. NOWAK Katarzyna
  11. ORYNOWICZ Karol
  12. PAWLIKOWSKA Aleksandra
  13. POWARZYŃSKI Daniel
  14. SZCZERBA Jakub
  15. SZWARC Bartłomiej
  16. SZWEJDA Cyprian
  17. TABOR Marta
  18. WAWRZYNIAK Mateusz
  19. WITKOWSKI Szymon
  20. ZIMNA Weronika


OSOBY PRZYJĘTE NA KIERUNEK MECHANIKA I BUDOWA MASZYN

  1. BERTLING Szymon
  2. BIAŁOSKÓRSKI Mateusz
  3. BUKACKA Martyna
  4. DUDA Piotr
  5. FINFANDO Adam
  6. FRANKOWSKI Szymon
  7. HASS Seweryn
  8. JANCZAK Mikołaj
  9. KOLECKI Wojciech
  10. KRÓL Szymon
  11. MIKUTS Antoni
  12. MISZK Dawid
  13. PIETRUSZEWSKI Piotr
  14. PIĘTKA Łukasz
  15. POLISZAK Łukasz
  16. PRZYŁOŻYŃSKI Paweł
  17. SEGIN Adrian
  18. SZREDER Piotr
  19. TERESZKO Przemysław
  20. WOJNICKI Kuba


OSOBY PRZYJĘTE NA KIERUNEK
MECHATRONIKA

SPECJALNOŚĆ: Eksploatacja systemów uzbrojenia morskiego

  1. BERA Krystian
  2. GONDEK Jakub
  3. HAREMZA Jolanta
  4. LUBERECKI Wojciech
  5. MYSZEWSKI Jakub
  6. PIĄTEK Mateusz
  7. PRENTKA Weronika
  8. RUDNICKI Seweryn
  9. SIDOR Grzegorz
  10. SYGNOWSKI Arkadiusz


SPECJALNOŚĆ: Prace podwodne

  1. BANACH Mateusz
  2. BUDYCH Piotr
  3. KRYSZAK Wacław
  4. KULCZYKOWSKI Adam
  5. MARCZUK Marcin
  6. MYSZKOWSKA Julia
  7. NOWAK Jakub
  8. PIWOWARCZYK Bartosz
  9. SOKÓŁ Łukasz
  10. ZAJĄC Patryk


OSOBY PRZYJĘTE NA KIERUNEK SYSTEMY INFORMACYJNE W BEZPIECZEŃSTWIE
  1. BRYLOWSKI Michał
  2. CYDEJKO Szymon
  3. DYMOWSKA Marlena
  4. GOSTKOWSKI Bartłomiej
  5. JELSKI Artur
  6. JUTRZENKA TRZEBIATOWSKI Dawid
  7. KAŹMIERCZAK Marcin
  8. ŁESKA Sebastian
  9. NAWROCKI Piotr
  10. PIRCH Kacper
  11. WOJCIECHOWSKA Agata
  12. ZAMBROWSKI Jakub

LISTA REZERWOWA

  1. CZECH Michał
  2. KASZETA Michał
  3. NIECIKOWSKI Kamil
  4. LITWINEK Jakub
  5. SKORECKI Mateusz
  6. ZAMOŻNIEWICZ Julia
  7. DAWLIDOWICZ Piotr
  8. OLCHOWY Sebastian
  9. KIRCUN Wojciech
  10. WIECZOREK Krystian
  11. LOCH Mikołaj
 
drukuj
Wszelkie prawa zastrzeżone 2017 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl