Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter

 STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH - KONSULTACJE WYKŁADOWCÓW

Semestr letni 2016/17

 

LP

 

WYKŁADOWCA

 

KONTAKT E-MAIL

 

TERMIN KONSULTACJI

MIEJSCE KONSULTACJI

1

Agnieszka Nowak

ag.nowak@amw.gdynia.pl

creativa15@gmail.com

PONIEDZIAŁEK

11:30-13:00

pokój wykładowców

120 / 9

 

2

Alicja Deutsch-Waniek

a.deutsch@amw.gdynia.pl

WTOREK

13:30-14:30

pokój wykładowców

120 / 9

 

3

Alicja Rembisz

a.rembisz@amw.gdynia.pl

PONIEDZIAŁEK

16:50-17:35

CZWARTEK

17:45-18:30

 

pokój wykładowców

120 / 9

4

Andrzej Lasota

a.lasota@amw.gdynia.pl

a.lasota@navy.edu.pl (eSTANAG)

PONIEDZIAŁEK

9:00 – 9:45

WTOREK

14:00-14:45

 

pokój wykładowców

120 / 9 lub

118 / 9

5

Anna Drzewińska

a.drzewinska@amw.gdynia.pl

WTOREK

14.00-14:45


PIĄTEK

14:00-14:45

 

pokój wykładowców

120 / 9

6

Anna Janik

a.janik@amw.gdynia.pl


PONIEDZIAŁEK

11:30-13:00

pokój wykładowców

120 / 9

 

7

Barbara Czapczyńska

b.czapczynska@amw.gdynia.pl

PONIEDZIAŁEK

9:30-10:15

ŚRODA

8:00 – 8:45

 

pokój wykładowców

120 / 9

8

Beata Pierzyńska

b.rogowska-pierzynska@amw.gdynia.pl

CZWARTEK

13:00-14:15

pokój wykładowców

120 / 9

 

9

Daria Łęska-Osiak

d.osiak@amw.gdynia.pl

PONIEDZIAŁEK

11:30-13:00

 

115 / 9

10

Donata Galińska-Sitek

d.galinska@amw.gdynia.pl

PONIEDZIAŁEK

13.30-14:30

pokój wykładowców

120 / 9

 

11

Hanna Rolbiecka

h.rolbiecka@amw.gdynia.pl

PONIEDZIAŁEK

13:30-15:00

pokój wykładowców

120 / 9

 

12

Iwona Sekuła

i.sekula@amw.gdynia.pl

CZWARTEK

12:00-14:00

pokój wykładowców

120 / 9

 

13

Izabela Frolików

i.frolikow@amw.gdynia.pl

PIĄTEK

14:30-16:00

pokój wykładowców

120 / 9

 

14

Joanna Pasternak

j.pasternak@amw.gdynia.pl

WTOREK

17:15-18:00

ŚRODA

13:10-14:55

 

pokój wykładowców

120 / 9

15

Kazimierz Szczepański

k.szczepanski@amw.gdynia.pl

PONIEDZIAŁEK

14:00-15:30

 

119/9

16

Krystyna Wittek

k.wittek@amw.gdynia.pl

WTOREK

17:45-19:15

pokój wykładowców

120 / 9

 

17

Leonarda Szarek

l.szarek@amw.gdynia.pl

CZWARTEK

14:00-15:30

pokój wykładowców

120 / 9

 

18

Monika Stefaniak

m.stefaniak@amw.gdynia.pl

PONIEDZIAŁEK

9:30-11:00

pokój wykładowców

120 / 9

 

19

Piotr Dobrowolski

p.dobrowolski@amw.gdynia.pl 
p.dobrowolski@navy.edu.pl

PONIEDZIAŁEK

14:00-14:45

pokój wykładowców

120 / 9

 

20

Violetta Herman-Karpała

w.herman@amw.gdynia.pl

 CZWARTEK
9:30-11:00

pokój wykładowców

120 / 9

 

 

drukuj
Wszelkie prawa zastrzeżone 2017 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl