Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter YouTube

BIEG NA ORIENTACJĘ

2017-05-18 11:53:50
W dniach 13-14 maja 2017 roku w podwarszawskich lasach odbyły się Mistrzostwa Uczelni Wojskowych w Biegu na Orientację organizowane przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Wojskowej Akademii Technicznej. W zawodach uczestniczyło sześcioro podchorążych AMW z pierwszego roku pod opieką kpt. mar. Nazara Steciuka.

Po otwarciu zawodów, tuż po godzinie 11:00 wystartowali pierwsi zawodnicy biegów indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem z zespołu AMW był pchor. Mikołaj Antkowiak, który ukończył bieg z czasem 48 min. Pchor. Antkowiak zajął piąte miejsce w klasyfikacji indywidualnej, natomiast wśród kobiet szóste miejsce zajęła pchor. Dominika Mączka, ósme pchor. Kaja Ciżniewska i jedenaste pchor. Beata Ostoja-Lniska.
W klasyfikacji drużynowej zawodów zespół AMW zajął czwarte miejsce. Mimo trudnej trasy jaką mieli do pokonania (teren bagienny, rzeki i strumienie)zawodnicy są pełni nadziei, że w przyszłym roku znacznie poprawią swoje wyniki.