Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter YouTube

STUDENCI AMW U „MORSKICH LOTNIKÓW”

2017-01-24 07:27:07
Studenci Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych w dniu 23.01.2017 r. w ramach realizowanych studiów akademickich odwiedzili 43. „Oksywską” Bazę Lotnictwa Morskiego podległą Gdyńskiej Brygadzie Lotnictwa Marynarki Wojennej. Podróż studyjna do „morskich lotników” była doskonałą okazją do poznania organizacji, wyposażenia, możliwości taktyczno-technicznych uzbrojenia, działalności szkoleniowej i życia codziennego jednostki.

Podróż studyjna do jednostki Sił Zbrojnych RP jest formą poznania, wzbogacenia i uatrakcyjnienia studiów I i II roku realizowanych na kierunku wojsko w systemie służb publicznych Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych. Problematyka zajęć związana jest z organizacją, składem i zadaniami Sił Zbrojnych RP. Studenci w ramach tego przedmiotu w odwiedzili już „morskich rakietowców” z 3. Flotylli Okrętów.

Uczestniczący w podróży studyjnej studenci zostali zapoznani z organizacją realizacji lotów i ich zabezpieczenia meteorologicznego oraz gościli u pełniących służbę kontrolerów na wieży kontroli lotów. Ciekawostką było również zajęcie miejsca pilota stojących w hangarach statków powietrznych.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl