Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Poleć znajomemu

REJS KANDYDACKI

Dziś, 19 sierpnia, przyszli studenci wojskowi pierwszego rocznika Akademii Marynarki Wojennej powrócili z rejsu kandydackiego na ORP „Wodnik”. To było dla nich pierwsze zetknięcie z morskim żywiołem. W czasie dwutygodniowej „kandydatki” odbyli rejs po Bałtyku Południowym, weszli w Cieśninę Sund, Cieśninę Wielki Bełt i ponownie Bałtyk Południowy, także odwiedzili port w Świnoujściu. Wcześniej przechodzili okres szkolenia podstawowego, gdzie uczyli się regulaminów, musztry i posługiwania sprzętem wojskowym.
2014-09-19 12:28:39

ŚWIATOWY DZIEŃ MORZA

Dzień Morza - to międzynarodowe wydarzenie obchodzone od 1978 roku. Tematem przewodnim tegorocznych Światowych Dni Morza jest „Konwencje IMO: efektywna implementacja”. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wyznaczyło termin obchodów święta w Polsce na dzień 26 września 2014 roku.
2014-09-18 15:02:02

NASI STUDENCI MISTRZAMI POLSKI

Na początku sierpnia drużyna Seahawks Gdynia po raz drugi w historii klubu sięgnęła po tytuł Mistrza Polski Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Wśród zawodników Seahawks Gdynia są studenci – podchorążowie Akademii Marynarki Wojennej: Michał Berbeć, Marcin Kwiatkowski i Dawid Pawlik. Gratulujemy im i całej drużynie odniesionego sukcesu.
2014-09-17 14:57:19

"DEMAKIJAŻ" - SPEKTAKL TEATRU Z TORUNIA

W sobotę 20 września, w Auli Akademii Marynarki Wojennej odbędzie się spektakl „Demakijarz”, który wystawi teatr z Torunia. Organizatorem jest Rada Dzielnicy Oksywie. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 18:00, a odpowiada na nurtujące wszystkich pytania dotyczące odwiecznej wojny płci. Panie rozpoznają własne sekrety a Panowie dowiedzą się jakich poskramiaczy ciał niewieścich” pragną Blondi, Mała, Długa i Słodka. Zapraszamy kadrę i pracowników Akademii Marynarki Wojennej. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy wysyłać droga mailową do Szefa Wydziału Wychowawczego do piątku 19 września do godz. 12:00 (rzecznik@amw.gdynia.pl).
2014-09-16 14:49:38

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ

To już trzecia edycja Uniwersytetu Trzeciego Wieku organizowana przez Akademię Marynarki Wojennej. Każda osoba w „złotym wieku”, posiadająca chęci do poszerzania własnych umiejętności oraz wiedzy może zostać członkiem UTW na AMW. Dla chętnych przygotowaliśmy ciekawą tematykę edukacyjną. Tematyka morska proponowana dla słuchaczy to prawdopodobnie jedyna w kraju w tego rodzaju przedsięwzięciu. Głównym celem naszej oferty jest dążenie do rozbudzenia aktywności intelektualnej, psychicznej, społecznej oraz fizycznej.
2014-09-16 08:52:58
 
Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl