Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Poleć znajomemu

„KINO POD ŻAGLAMI”

W najbliższy czwartek (5 marca) o godz. 17.00, w siedzibie Pomorskiego Związku Żeglarskiego, odbędzie się spotkanie poświęcone startowi polskich żeglarzy w słynnych regatach Sydney-Hobart. Jego gośćmi będą Jarosław Kaczorowski i st. chor. szt. Ireneusz Kamiński, który jest kierownikiem sekcji żeglarskiej w Akademii Marynarki Wojennej. Będzie można obejrzeć film i zdjęcia z przygotowań oraz startu w tych regatach.
2015-03-03 18:24:20

KOŁO NAUKOWE METEOROLOGICZNO-OCEANOGRAFICZNE

W dniu 9 marca 2015 roku w laboratorium meteorologiczno-oceanograficznym (s.105/7) o godzinie 1530 odbędzie się zebranie organizacyjno-założycielskie studenckiego Koła Naukowego METOC. Głównym celem działalności Koła Naukowego METOC jest poszerzanie i popularyzacja wiedzy meteorologicznej i oceanograficznej wśród studentów Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
2015-03-03 15:00:54

Wspólnie dla rozwoju obronności morskiej: Thales i Akademia Marynarki Wojennej podpisały porozumienie o współpracy

2 marca 2015 r. w Gdyni zostało zawarte porozumienie o współpracy pomiędzy firmą Thales oraz Akademią Marynarki Wojennej. Umowa przewiduje wspólną działalność naukowo – badawczą, której celem jest kształcenie kadr Sił Zbrojnych RP, w szczególności Marynarki Wojennej. W ramach porozumienia przewidziana jest m.in. organizacja wspólnych konferencji w Polsce i za granicą, wydawanie wspólnych publikacji naukowych oraz realizacja programów stażowych.
2015-03-02 13:52:54

FORUM JAKOŚCI

Polska Komisja Akredytacyjna oraz Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni we współpracy z Fundacją Studentów i Absolwentów Uczelni Wyższych Pomeranian Students Coalition mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium z cyklu Forum Jakości. Tegoroczna edycja Forum jakości zogniskowana będzie wokół bieżących wyzwań w zapewnianiu jakości, zarówno w perspektywie krajowej, jak i międzynarodowej.
2015-02-27 15:21:06

SUBTICS - Symulator systemu walki okrętu podwodnego w Akademii Marynarki Wojennej

W dniach od 23 do 27 lutego w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni prowadzony był cykl szkoleń na symulatorze systemu walki okrętu podwodnego – SUBTICS. Było to kolejna odsłona w trwającej współpracy pomiędzy AMW i DCNS – podobne przedsięwzięcie dotyczące systemu zarządzania platformą (IPMS) okrętu podwodnego Scorpène miało miejsce wiosną 2012 r. To pierwszy tego typu symulator prezentowany w Polsce.
2015-02-27 13:44:02
 
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl