Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter

UCZELNIA W UROCZYSTYCH OBCHODACH ŚWIĘTA FLAGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ORAZ ŚWIĘTA NARODOWEGO 3 MAJA

Akademia Marynarki Wojennej uczestniczyła w uroczystych obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Narodowego 3 Maja zorganizowanych w garnizonie Gdynia. W dniu dzisiejszy, 2 maja o godzinie 12:00 Rektor – Komendant AMW wraz z delegacją podchorążych uczestniczył w uroczystości Dnia Flagi RP przy Płycie Marynarza Polskiego. Natomiast o godzinie 17:00 wezmą udział w Mszy Świętej w intencji Ojczyzny w Kościele Garnizonowym w Gdyni – Oksywiu.
2016-05-02 15:01:59

BŁYSKAWICZNA MAJÓWKA

Chór Akademii Marynarki Wojennej oraz pododdział podchorążych w ubiorach historycznych wzięli udział w „Błyskawicznej Majówce”. Tak właśnie rozpoczął kolejny sezon Okręt – Muzeum ORP „Błyskawica”. To już 40 lat służby muzealnej dla okrętu. Celem tej imprezy kulturalnej było zaakcentowanie i promowanie roli, jaką w historii i współczesności Gdyni oraz całego Pomorza odgrywa Marynarka Wojenna, a w tym ORP „Błyskawica” i Muzeum MW. Partnerami przedsięwzięcia była Akademia Marynarki Wojennej oraz XII Liceum Ogólnokształcące w Gdyni.
2016-05-02 15:01:52

Projekt DRIVER, Eksperyment 43

W dniach 26-28 kwietnia 2016 roku, w ramach europejskiego projektu DRIVER („Driving Innovation in Crisis Management for European Resilience”) na terenie Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, firma ITTI we współpracy z MSB (Swedish Civil Contingencies Agency) przeprowadziła Eksperyment 43. Uczestnicy wydarzenia przez trzy dni mieli okazję wziąć udział w symulacji masowej operacji ratowniczej, w ramach której podjęto próbę zaplanowania i koordynacji działań dedykowanych służb, zarówno o charakterze krajowym, jak i zagranicznym.
2016-04-28 15:17:03

Nasi studenci przenoszą edukację na wyższy poziom!

Zespół studentów naszej uczelni - 3City explorers – dostał się do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu ABB IT Challenge 2016 organizowanego przez Centrum Systemów Informatycznych ABB. 3City explorers będą walczyć o udział w trzecim etapie z 11 zespołami z całej Polski. Trzymajmy kciuki!
2016-04-27 15:56:41

Studenci WDiOM w Szkole Policji w Słupsku

Już tradycyjnie w kwietniu, abiturienci kierunków Bezpieczeństwa Narodowego oraz Bezpieczeństwa Wewnętrznego mieli możliwość obserwacji oraz praktycznego udziału w zajęciach w Szkole Policji w Słupsku. Studenci Akademii osobiście przekonali się, jak zorganizowany jest proces dydaktyczny w ramach podstawowego szkolenia policjantów służb prewencyjnych, z jakich obiektów i pomieszczeń specjalistycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych i symulacyjnych korzystają policjanci podczas szkolenia.
2016-04-27 08:04:30
Wszelkie prawa zastrzeżone 2016 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl