Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Facebook Twitter

MARYNARKA WOJENNA MA NOWYCH OFICERÓW

W piątek 28 sierpnia, na pokładzie historycznego niszczyciela ORP „Błyskawica” odbyła się uroczysta promocja na pierwszy stopień oficerski. Promowanych zostało 37 absolwentów Akademii Marynarki Wojennej. Zgodnie z ceremoniałem, jako pierwsza oficerskie szlify otrzymała prymus bosman podchorąży Magdalena Kędziora. Aktu mianowania dokonał dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych RP gen. broni Mirosław Różański.
2015-08-28 19:34:12

REKRUTACJA NA STUDIA TRWA!!!!

Rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne oraz niestacjonarne I i II stopnia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2015/2016. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej. Trwa również rekrutacja na studia podyplomowe, do wyboru kilkanaście kierunków!
2015-08-27 19:34:24

PRZYSZLI OFICEROWIE MARYNARKI WOJENNEJ

Po raz drugi w historii kobiety okazały się najlepszymi absolwentami Akademii Marynarki Wojennej. W najbliższy piątek, 28 sierpnia, na pokładzie historycznego niszczyciela ORP „Błyskawica” odbędzie się uroczysta promocja na pierwszy stopień oficerski. Wśród 37 przyszłych podporuczników marynarki znajdzie się w tym roku 8 kobiet. Trzy spośród nich otrzymały najwyższe lokaty. Prymusem została absolwentka Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego – bosman podchorąży Magdalena Kędziora. Uroczystej promocji na pierwszy stopień oficerski dokona dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych gen. broni Mirosław Różański.
2015-08-26 16:24:25

SPOTKANIE PREMIER EWY KOPACZ Z PRZEDSTAWICIELAMI ŚRODOWISKA NAUKOWEGO

W nawiązaniu do listu Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Polskiej Akademii Nauk, Narodowego Centrum Nauki oraz Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przedstawiającego konieczność zwiększenia finansowania badań naukowych, 25 sierpnia 2015 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyło się spotkanie Premier Ewy Kopacz z przedstawicielami środowiska naukowego.
2015-08-26 16:24:01

DR HAB. PIOTR SEMKÓW WYRÓŻNIONY MEDALEM „PRO PATRIA”

Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych dr hab. Piotr Semków, prof. AMW, został odznaczony medalem „Pro Patria”, nadanym przez Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych. Takim odznaczeniem mogą być wyróżnione osoby oraz instytucje „za szczególne zasługi w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej”. Medal został ustanowiony Zarządzeniem Kierownika Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych 1 września 2011 roku.
2015-08-25 11:11:15
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 Akademia Marynarki Wojennej, Wykonanie: IQ.pl